30 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Vodafone firması daha önceki şikayetime konu olan durumdan sonra beni 6 Ocak'ta arayarak özür dileyip faturamın revize edildiğini ve tarifemin değiştirildiğini söylemişti. Defalarca teyit ettirmeme rağmen, bana 206 Liralık bir fatura göndermişler.Bana 106 liralık faturayı ödemeyeceksiniz faturanız 70 lira olacak diye söyleyip ay sonuna kadar 100 lira daha fatura çıkarmışlar.

Arayıp söylediğimde ise müşteri temsilcilerinin yaptığı şey telefonu suratıma kapatmak oldu.Defalarca aradım konuşmalar dinlensin dedim ama talep aldık demelerine rağmen ne arayan ne soran.Ben yasal yollara başvuracağım.Beni daha fazla saf yerine koymalarına müsaade etmeyeceğim.

Selim 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selim 02 Şubat 2014

    Güya çözmüşler sorunu ama her an saçma sapan birşey olmasını bekliyorum. arayıp bir kusura bakmayın dahi demediler.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön