25 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

13 ocakta faturalı hattan faturasız hatta geçmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi 15 ocak'a kadar kamu tarifesinde tahattütüm olduğunu 13 ocakta geçiş yapamayacağımı geçiş yaparsam faturamda ceza ödeyeceğimi, ceza ödemeden geçiş yapmak için ya 14 ocak da ya da 15 ocakta aramam gerektiğini söyledi. Bende 14 ocakta tekrar aradım ve faturalıdan faturasıza geçmek istediğimi söyledim. Geçiş işlemi sırasında defalarca sordum ayın 15'inde tahattütüm doluyor 1 gün için faturama ekstra bir ücret yansıtılmayacak değilmi diye, her ama iki faturamdada ayın 14'ünde geçiş yaptığım için 15 tl'lik ceza yansıtılmış. Telefon kayıtlarının dinlenip mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Hasan 26 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 02 Şubat 2014

    kesilen ücret 2014 yılı telsiz kullanım vergisi imiş şimdi 2014 telsiz vergisini ödemiş bulunuyorum gsm operatörümü değiştirdim ama aynı vergiyi geçmiş olduğum gsm operatörüde kesiyor şimdi vodafone ben kestim devlete gönderdim diyor diğer gsm operatörüde vodafonu ara diyor allahtan vergi devletime gidiyor, verecekli değil alacaklı olalım daha iyi saygılar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön