24 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

09.09.2010 tarihinden bu yana Vodafone kullanmaktayım. Numaramı taşıyarak geldim. 04.01.2014 tarihinde tarife değişikliği sebebi ile arandım. Yaptığımız görüşme sebebi ile tarife değişikliğini kabul ettim. Bu görüşme sırasında tarife içeriğim dışında hiçbir aboneliğimin değişmeyeceği söylendi.

07.01.2014 tarihinde aldığım bir sms ile aylık limitsiz Cepnet paketimin iptal edildiğini ve yeniden aktif edebileceğim yönünde sms aldım. 542'yi aradım aylık limitsiz Cepnet paketi ile seçmiş olduğum tarifeyi beraber kullanamayacağım bilgisi verildi. Bu şartın belirtilmediğini söyleyip yapılmış olan yeni tarifenin iptali ve eski aboneliğimin devamını talep ettim. Halen cevap alamamaktayım.

Esra 129 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    Firma tarafından geri dönüş bugün itibarı ile yapılmış, şikayetim doğrultusundaki düzeltme işlemleri yapılmıştır. Hassasiyet ve ilgiden dolayı teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön