23 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

24 aylık taahhüdüm 15 Aralıkta bitecekti. Öncesinde, ilerleyen aylarda paketin devam edeceğine dair 3 kez teyit aldım. Fakat 31 Aralıkta güncel faturaya baktığımda 76 TL olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda beni 15 Aralıktan itibaren başka bir tarifeye geçmiş gibi göstereceklerini, sorun çözülene kadar hattımı kullanmamamı, tabiki de 76 TL'yi ödemeyeceğimi söylediler. Problem çözülmediği için hattımı 31 Aralıktan sonra hiç kullanmadım ve faturam 86 TL geldi, pakette aşım yaptığımı söylüyorlar. Çalışanların verdiği yanlış bilgiden dolayı, 86 TL'yi ödemem gerekiyormuş. Kullanmadığım dakikalar ve SMS için faturalandırılmaya çalışılıyor, saf yerine konuyorum. Kesinlikle haksız kazanç sağlanıyor.

Nihan 28 Okunma

Cevaplar

  • Nihan 03 Şubat 2014

    Vodafone cep merkezinde çalışan personelinin hatalı bilgi vermiş olduğunu bilmesine rağmen 35 gündür problemim çözülmedi. Bir daha asla Vodafone'u tercih etmeyeceğim ve başkalarına da ettirmeyeceğim. Böyle bir saçmalık yok!!!!

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön