08 Ocak 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

6 Ocak günü, yurt dışına mesaj atmaya çalıştım fakat SMS bakiyemin yetersiz olduğuna dair dönüş geldi. Mesaj atmaya çalıştığımda firmanız tarafından gelen: bakiyeniz yetersizdir, ek bakiye için SMS EK yazıp 7999'a mesaj atmamı söyleyen talimatla birlikte ek paket aldım.

Mesajı tekrar göndermeyi denediğimde, yine aynı uyarıyı aldım ve mesajımı gönderemedim. Sonrasında 542 müşteri servisini aradım. Toplam 5 görüşme sonrasında bu aldığım paketle yurt dışına mesaj atamadığımı öğrendim ve başka bir yeni paket aldım.

Özetle yanlış yönlendirme nedeniyle: gereksiz 1 mesaj paketi + ücretli olarak 4 kere Vodafone müşteri temsilcileriyle konuştum ve onlar tarafından da yanlış yönlendirildim.

Salih 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön