12 Aralık 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Kasım ayında tabletten internet kullanmak için Vodafone bayiisine gittim. Yetkili arkadaştan 1 gb 10 TL olan esnek paket hakkında bilgi istedim. +5 TL devlet vergisiyle beraber aylık 15 TL ödememin olacağı söylendi. Esnek paket broşürünü de inceledim. Orada 12 ay taahhüt yazıyordu fakat yetkili gerek olmadığını söyledi. Fakat ay sonu geldiğinde 1gb kotayı aşmamama rağmen 20 TL fatura geldi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütname imzalamadığım için aylık ücretin bu şekilde olduğu söylendi. Durumu müşteri hizmetlerine anlatmam rağmen, ısrarla bayideki yetkilinin durumu bana açıkça anlattığını ve benim imzalamadığım hükmüne varmış. Bayileri daha bilgili olmaya davet ediyorum.

Adnan 115 Okunma

Cevaplar

  • Adnan12 Aralık 2013

    Ne araması. Herkes ulaşabiliyor, bir vodafone bana ulaşamıyor zaten. Şimdiye kadar ki bütün şikayetlerimde bana aynı bahaneyi sunup durdular. Her seferinde ben müşteri hizmetlerini aradım. Sanki telefon şirketi vodafone değil de benim. Müşteri hizmetlerini de aradım. Olayın suçlusu benmişim. Bana bütün açıklamaları bayideki yetkili yapmışmış. Şikayetimi okuyan da vodafonun çözüm için birşeyler yaptığını zanneder.

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön