28 Ağustos 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

30.07.2013'de Vodafone çağrı merkezinden aranarak size özel bir teklifimiz var deyip +1 TL'ye 150 dk olan diğer yönlere konuşma paketinin 250'ye çıkacağı söylenmiş olup 850 dk Vodafone'lularla konuşma değişmeyecek ve faturada bir mükerer alacak olmayacağı üzerine basa basa söylendi. (ses kayıtlarında mevcut)

31.07.2013'de fatura geçişimin yapıldığı mesajını aldım. Cep kamu mini her yöne 250 dk ve +1 TL'ye 250 dk daha paketine geçirilmiştir. Ben de 31.07.2013 aynı gün itiraz ettim. Bana faturada 40 TL'lik bir indirim olacağı söylendi. Şimdi fatura 42 küsür TL olmuş. İtirazım ise reddedildi. Mağduriyetimin giderilmesini aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı arz ederim. Vodafone'dan şikayetçiyim.

Erkan 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Erkan 13 Eylül 2013

    henüz bir cevap gelmedi 15 gün oldu vodafone bu kadar mı kalitesiz..

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön