21 Ekim 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Bir süre önce Vodafone'dan faturalı hat aldım. Şubedeki çalışan tarifemi 500 dk, 5000 sms, 1 GB olarak ayarladı. Bana 25 TL ödeyeceğimi söylediler. Ay sonunda yüklü bir fatura geldi ve beni Vodafone'dan arayarak tarifemin geç giriş yapıldığı için 40 TL'den işlem gördüğünü söylediler.

Daha sonra müşteri temsilcisi bana aynı tarifenin 2 GB versiyonunu yapabileceklerini söyledi. Onay verdim. Faturanın her şey dahil 35 TL geleceğini yine teyit ettim. Daha sonra başka bir müşteri temsilcisi bana o tarifenin 30 TL olduğunu söyledi. Ay sonunda faturam 43 TL geldi. Aradığımda bana vergiler yüzünden faturanın böyle geldiği söylendi. Nasıl bir şeydir anlamadım. Vodafone çözsün artık sorunu.

Ümit 117 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön