28 Haziran 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Vodafone ait iki hat kullanıcısıyım 542 456 ** **, 532 543 ** ** tarife kampanyaları olarak 1000 dakika ve 1 gb internet seçenekleri için 542 müşteri hizmetlerini aradım verdikleri cevap karşısında şoka uğradım reklamlarda sayfa güncellemesi yaptıklarını belirterek 41 kuruş görüşme bedeli aldılar verdikleri cevap ise hayrete düşürdü hiçbir sayfasında göremediğim bu kampanyadan sadece Vodafone 15 hazirandan sonra geçiş yapmış aboneler faydalanacaklarmış verdikleri cevap buyrun kampanyaya. Ben şimdi bu operatörden 10 yıldır kullandığım hatlarımı taşıyorum.

Emin 143 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön