27 Nisan 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

22 Nisanda Sivas'taki Kışla İletişimden faturama ek olarak Nokia Lumia 620 almak istedim. Önceki tarifemin 2 yıl taahhüdü olduğunu defalarca belirttim ve sorun olacaksa vazgeçeceğimi söyledim. Onlarda kesinlikle cayma bedeli vs olmaz siz merak etmeyin ufak bir tarife değişikliği yapacağız, geçirdiğimiz tarife şu anki tarifenize denk olduğu için herhangi bir ek ücret alınmayacak tarife ücreti + 27 liraya yani 57 liraya telefonu alacaksınız dediler.

Eve gelince ise güncel faturamın 258 Lira olduğunu gördüm yani bana telefonu satmak için söylediler önceki tarifem için benden ücret talep edilmiş. Müşteri hizmetleri farklı, bayi farklı söylüyor lütfen bu düzeltilsin rica ediyorum.

Serkan 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza yapılan kampanya girişine istinaden cayma bedeli yansıtılmayacağı bilgisini aktarmak ister,fatura tutar mesajı tarafınıza ulaştığında sorun olması halinde tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön