18 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaparak Tarifemi Değiştirdi!

Vodafone üyeleri ile 850 dakika diğer yöne 150 dakika konuşma paketim vardı. Tarifemin bedeli 24 TL idi. Müşteri hizmetlerinden bir bayan ısrarla arayarak 150 dakika her yöne konuşma süremin 250 dakikaya çıkarılacağını bunun karşılığında faturama 1 TL yansıtılacağı söylendi. Bende her yöne rahat konuşabilmek adına kabul ettim.

Faturam ay sonunda 144 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda tarifemin her yöne 500 dakika olarak değiştirildiği söylendi. Yanlış bilgi vererek tarifemi değiştirdiler. 144 TL fatura için itirazda bulundum. Vodafone beni haksız buldu.

Naime 113 Okunma

Cevaplar

 • Naime09 Temmuz 2014

  haklı olduğum halde haksız ilan edildim. sözde incelenmiş ve ben haksızmışım.

 • Naime21 Eylül 2013

  bakın firmanız bana kamu tarifesine geçeceğimi söyledi fakat her yöne 500 dakika olacağını söylemedi benim ailem ve sevdiklerim vadofen 850 dakikam varken ben neden her yöne 500 dakikayı seçeyim üstelik 1 lira fazla ödeyerek yanlış bilgilendirildiğimi düşünüyorum. tek taraflı soruşturma yapılırsa tabiki vadofen haklı çıkacaktır. Ben haksızım demez hiçbir kurum. Konuşmaları incelesinler tarifeniz her yöne 500 dakika mı olacak dediler yoksa 150 dakikana ilaveten 100 dakika alacaksınız mı? çözüme ulaşmazsa yıllardır kullandığım telsin-vadofen hattımı türksele taşımak zorunda kalacağım saygılar

 • Naime20 Eylül 2013

  kayıtları tek taraflı olarak incelemişler ve ben kabul etmişim. mÜŞTERİ HİZMETLERİ KAMU MİNİ TARİFESİ DEDİ BANA AMA HER YÖNE 500 DAKİKA OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ 850 DAKİKAMIN DEĞİŞMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ. YANLIŞ BİLGİLENDİRİLİP TARİFEM DEĞİŞMİŞTİR. tARİFEME GERİ DÖNMEK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM. oNU DA KABUL ETMEDİLER. VADOFENDAN NUMARAMI TAŞIMAYA KARAR VERDİM. TAŞIMA ÖNCESİ YASAL İŞLEM BAŞLATIP BU FATURAYI ÖDEMEYECEĞİM. SAYGILAR

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön