Vodafone Yanlış Bilgilendirme-Umursamazlık!

Oktay G. |

4 gün önce paketime ek olarak 1 GB internet almak istedim, satış temsilcisi 1 GB alma hakkımı kullandığımı belirterek 2 GB alabileceğimi söyledi ve 30 lira yükledim. Aradan kaç gün geçmesine rağmen internetim tanımlanmadı, işim gereği telefondan interneti aktif kullanan biriyim, işlerim aksamış durumda.

Dün müşteri hizmetlerini aradım ayda bir kere yapılacağını söyledi. Bayiler paketler konusunda bilgilendirilmeden bilinçsizce satış yapıyor. 30 lira boşu boşuna yüklemiş oldum, beklemem de cabası. 30 liramın geri verilip hattımı kapattırmak istiyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  09:35

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  15.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize “444 0 542” numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Ocak
  13:00

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "