02 Ocak 2015

Vodafone Yanlış Bilgilendirme-Umursamazlık!

4 gün önce paketime ek olarak 1 GB internet almak istedim, satış temsilcisi 1 GB alma hakkımı kullandığımı belirterek 2 GB alabileceğimi söyledi ve 30 lira yükledim. Aradan kaç gün geçmesine rağmen internetim tanımlanmadı, işim gereği telefondan interneti aktif kullanan biriyim, işlerim aksamış durumda.

Dün müşteri hizmetlerini aradım ayda bir kere yapılacağını söyledi. Bayiler paketler konusunda bilgilendirilmeden bilinçsizce satış yapıyor. 30 lira boşu boşuna yüklemiş oldum, beklemem de cabası. 30 liramın geri verilip hattımı kapattırmak istiyorum.

Oktay 100 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize “444 0 542” numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2015

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön