Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sonucu Maddi Ve Manevi Olarak Yıprandım!

Derya D. |

Yaklaşık 6 ay önce birini yurt dışında kullanmak üzere 2 faturalı hat aldım. 500 dakika her yöne ve Dünya Küçük Tarifesi uygulandı. Vodafone Müşteri Hizmetlerinin ve bayinin bilgilendirmesiyle hatları kullanmamıza rağmen, Türkiye'den yurt dışını aranan hatta, yüklü fatura geldi. Arandığım için ekstra bir uygulama olacağı söylenmedi.

Şikayetimi anlatıp defalarca Vodafone'a mail attım 1 ayı geçti hala sonuç veren bir dönüş yok. Yanlış bilgilendirmelerinin sonucu maddi ve 1 aydır uğraştığım için manevi olarak yıpranıyorum. Bu daha ne kadar sürecek? Yüklü faturama bir de bu bekleme süresinde faiz gelmesinden ve faturayı faizle ödemek zorunda bırakılmaktan endişeliyim.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya D.
  25 Temmuz
  12:03

  sikayetim haziran ayinin faturasi icindi. 22nisan 2013 tarihinde vodafone musteri hizmetleriyle gorusup verilen eksik bilgi dogrultusunda hattimi kullandiktan sonra haziran ayinda yuklu bir faturayla karsi karsiya kaldim. gerekirse ses kaydimin dinlenmesini ve magduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

 • 23 Temmuz
  14:41

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınıza alacak girişi yapılarak iadesinin sağlandığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”