03 Temmuz 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sonucu Faturalandırılma!

21. 06. 2013 tarihinde kullanmış olduğum faturalı hattın sözleşme son günüydü gün içerisinde müşteri hizmetlerini arayıp yeni fatura dönemine geçmeden kullanmış olduğum paketten ayrılmak isteğimi söyledim. Çağrı merkezindeki görevli 22. 06. 2013 tarihinde gece 00:00 ile 01:00 arasında başka bir telefondan arayarak yeni fatura dönemine geçmeden bu şekilde işlem yapabileceğimi söyledi.

Bende 0506707**** nolu telefondan 22.06.2013 tarihinde gece 00:47 de tekrar aradım ve hattımın yeni fatura dönemine geçmediğini söylediler. Bende hattımı kontörlü hatta çevirdim operatöre sordum hattıma fatura kesilecek mi diye operatör hayır kesilmeyecek yanıtını verdi ama 1 sn bile kullanmadan 54 TL geldi.

Adem 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 22.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeye ait çağrı dinlenmiştir. Faturasız hatta geçiş talebinize yönelik işlem öncesinde sehven eksik bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Müşteri temsilcisi hakkında şirket iç prosedürlerince işlem sağlanacağını belirtmek isteriz. Haziran dönem faturası ödendi konumuna alınmış olup, ödeyeceğiniz tutar bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön