20 Aralık 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

Vodafone Red abonesiyim. Kısa bir süre önce yurt dışına çıktım. Yurt dışına çıktığımda Vodafone'dan mesajlar gelmeye başladı. İlk Mesaj Hoşgeldiniz, konsolosluk numarası... ... ... . Sonrasında mesajlara devam. Görüşme Esasları dk... . Bilmem kaç lira, SMS kaç lira! ! Bende ücretlendirmeyi değerlendirerek telefon görüşmelerimi kısa tuttum.

Sonrasında yüklü bir fatura, müşteri hizmetleri! Onlarda zaten kayıt memuru! Bilgi eksiklikleri hat safhada! Birinin söylediğini diğerinin söylediği tutmuyor!, ama yetkililer çalışanlarına toz kondurmamaya devam ediyorlar. Durumu yanlış bilgilendirme ve gereksiz gönderdiğiniz mesajlardan kaynaklandığını ve mail ile cevap istememe rağmen göndermiyorlar.

Metin 279 Okunma

Cevaplar

  • Metin28 Ocak 2015

    Ayrıca bahsedilen titizliği ne yazık ki ben göremedim, göreceğimize tahmin etmiyorum... .

  • Metin28 Ocak 2015

    Olumsuz telefonla ulaşmak Çin işkencesi. Ulaşınca da binbir dereden su geçirmeye çalışılıyor ve her zaman şirket haklı... .

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön