Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

Metin S. |

Vodafone Red abonesiyim. Kısa bir süre önce yurt dışına çıktım. Yurt dışına çıktığımda Vodafone'dan mesajlar gelmeye başladı. İlk Mesaj Hoşgeldiniz, konsolosluk numarası... ... ... . Sonrasında mesajlara devam. Görüşme Esasları dk... . Bilmem kaç lira, SMS kaç lira! ! Bende ücretlendirmeyi değerlendirerek telefon görüşmelerimi kısa tuttum.

Sonrasında yüklü bir fatura, müşteri hizmetleri! Onlarda zaten kayıt memuru! Bilgi eksiklikleri hat safhada! Birinin söylediğini diğerinin söylediği tutmuyor!, ama yetkililer çalışanlarına toz kondurmamaya devam ediyorlar. Durumu yanlış bilgilendirme ve gereksiz gönderdiğiniz mesajlardan kaynaklandığını ve mail ile cevap istememe rağmen göndermiyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin S.
  28 Ocak
  20:26

  Ayrıca bahsedilen titizliği ne yazık ki ben göremedim, göreceğimize tahmin etmiyorum... .

 • Metin S.
  28 Ocak
  20:20

  Olumsuz telefonla ulaşmak Çin işkencesi. Ulaşınca da binbir dereden su geçirmeye çalışılıyor ve her zaman şirket haklı... .

 • 20 Aralık
  13:08

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.