14 Mayıs 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

07.05.2013 tarihinde 7. sokak Dikili/İzmir de bulunan Vodafone şubesine 15TL 500 dak. kampanyasının devam edip etmediğini sordum. Kayıtlarının devam ettiği mevcut operatörümden vodafone gsm operatörüne geçiş yaptığım takdirde bu kampanyadan faydalanabileceğimi belirttiler. Gerekli evrakları imzalayıp numara taşıma işlemini başlattım.

Numara taşıma işlemi 11.05.13 tarihi saat 22:45'te tamamlandı. 13.05.3 tarihinde aynı Vodafone şubesine gittim ve 15TL 500 dak. kampanyasına geçiş yapmak istediğimi belirttim fakat kampanyanın 08.05.13 tarihinde bittiğini belirttiler. Operatörün yardım servisini aradım, kampanyanın bittiğini belirtip diğer kampanyalar hakkında bilgi vermekle yetindiler. Bu nedir?

Dogan 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız 11.05.2013 tarihinde aktif olmuş olup, kampanyamız 08.05.2013 tarihinde sona ermiştir. Bu bağlamda kampanyadan faydalanamadığınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön