25 Şubat 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

Vodafone - Uçrak İletişim (Ankara) şubesinden kampanya kapsamında Samsung S3 telefon aldım, ve aldığım gün ekranda bir gölgelenme olduğunu fark edip yeniden aldığım yere götürdüm.Bunun için telefonun servise gitmesi gerektiğini ve yaklaşık bir ay bekleyeceğimi söylediler.Bende yeni aldığım telefonu servise verip bir ay bekleyemeyeceğimi bu süreçte telefon bana gerekli olduğunu söyledim.

Bunun sonucunda yetkili kişi tarafından bana şöyle bir bilgi verildi: ekran ile ilgili sorunlarında iki yıllık garantisi var ve istediğiniz zaman getirdiğinizde birebir değişim yapılabilir. Bu bilgiye güvenerek bende yaz dönemini bitirdikten sonra servise gittiğimde böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirtti.

Fevziye 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili bayi sorgulandığında alınan cihazda sorun olması durumunda direkt olarak değişim yapılacağı bilgisinin aktarılmadığı,servisin vereceği rapora göre hareket edildiği bilgisinin aktarıldığı,mağduriyetiniz söz konusu ise cihazın servise gönderilmesi konusunda yardımcı olabilecekleri bilgisinin paylaşıldığını belirtmek isteriz.Bu bağlamda hatalı bilgi aktarımının tespit edilmediğini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön