24 Aralık 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirilme!

Kullandığım hattın temmuz ayında bilgim dahilinde SMS paketi iptal edilmiştir. Fazla gelen faturayı bu ay ödeyebildim. Hattım kullanıma kapalıydı. Açtırmam için belirli yerlere faks çekmem söylendi. 10 gün önce faksı belirtilen yere gönderdim.

Geçen gün müşteri hizmetlerini aradığımda 270 TL gelen faturaya 250 lira ödemeniz var dedi. Gönderdiğim faksı göremediğini onlara ulaşmadığını söyledi. 1 saat sonra tekrar aradım başka bir arkadaş faksı görebildiğini taahhüt için her ay belli miktarda ücret ödeyeceğimi söyledi. Vodafone gibi kurumsal bir şirket sanırım kendi kafasına göre fatura çıkarıyor. Satış öncesi gösterilen hizmet neden satış sonrası da gösterilmiyor.

Ferhat 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön