23 Ağustos 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirildim!

Nisan 2014'te hattımın iptali için müşteri temsilcisiyle bir görüşme yaptım. Bu görüşmede hattımın kapatılacağı ve bir daha fatura ödemeyeceğim şeklinde bilgilendirildim. Bende buna güvenerek biriken faturalarımı ödedim ve bir daha vodemi hiç kullanmadım. Meğer nisan ayında hattım kapatılmamış taahhütüm bozulmuş. Ben bu konuda yanlış bilgilendirildim ve hiç kullanmadığım halde 3 aylık fatura ödedim 21.08.2014 tarihinde. Bu mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini, ödediğim miktarın acilen geri ödemesini talep ediyor sizden en kısa zamanda doyurucu ve doğru bir bilgi bekliyorum. Mağduriyetim giderilmediği taktirde hukuki yolları sonuna kadar arayacağımdan şüpheniz olmasın.

Alaaddin 2.289 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."""

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön