22 Kasım 2014

Vodafone Yanlış Bilgiden Kaynaklı Fazla Fatura!

Ben Kahramanmaraş Vodafone İnci Telekomünikasyon şubenize giderek biten tarifem yerine yeni bir tarife istediğinde bulundum ve tarifemi ileri tarihli olarak değiştirdiler. İleri tarihli olduğu için 07.11.2014 tarihinde bana taahhüt imzalamamı istediler bende kabul ettim. Fakat şubenizde çalışan bayan elemana tarifem değişene kadar eski tarifemi kullanabileceğimi yani Vodafone sınırsız diğer yönlere 500 dakika değil mi diye sorduğumda evet kullanabilirsiniz dedi bende güvenerek konuştum. Ve bu süreç sonunda benim faturam kısıtlandı. Bende şikayetçi oldum ve şikayet sonucunda şube yetkilisinin benim dediğim gibi açıklama yapmamasından dolayı faturayı benim ödemem söylendi.

Tuğçe 143 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.12.2014 16:26 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön