17 Ekim 2014

Vodafone Yanlış Bilgi Yüzünden Fazladan Para Ödüyorum.

Bağcılar Güneşli okuyan Vodafone bayisi S372200 hakkında yaptığım şikayete istinaden dönen olmadı. Sadece mesajla şikayeti forumumuza yazın diyorlar. Nasıl bir firmasınız ki bir bayinizi arayıp bilgi alamıyorsunuz. Tamamen yanlış bilgilendirme yüzünden fazladan ödüyorum, üstüne o bayide çalışan biri tarafından hakaret işitiyorum, dayak yememek için resmen kaçtım. Müşteri memnuniyeti sıfır. Yoğunluktan inanın başka bir firmaya geçmiyorum. En yakın zamanda geçiş yapacağım emin olun.

Cem 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön