13 Aralık 2013

Vodafone Yanlış Bilgi Veriyor!

Vodafone dan Blackberry telefon aldım.Telefon arızalı çıktı ve kendilerine başvurduğumda Teleservice firmasına yönlendirdiler. Teleservice firmasına gönderdim ve bana sıfır telefon gönderdiler.Fakat arızalı telefonum sıfır telefondan daha iyi çalışıyordu.

Tekrar Vodafone'a başvurdum ve durumu anlatarak hakem heyetine gideceğim ama kimi dava edeceğimi bilmiyorum, dedim. Onlarda bizi değil Teleservice'i dava etmeniz gerekiyor dediler.

Kendimde araştırdım ve faturada Vodafone yazdığı için Vodafone'u dava etmeliymişim.Yoksa servis firması mahkemeye giderek bana dava açıyormuş. Bir de Vodafone'un bana yanlış bilgi vermesi yüzünden 660 tl avukatlık ücreti ödeyecektim.

Burak 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön