Vodafone Yanlış Bilgi Veriyor.

Ugur Y. |

Turkcell'den operatöründen Vodafone'un bayisinde gördüğüm 500 dk 5000 sms 2 gb internet 25 tl kampanyasına geçiş yapmak için hattımı taşıdım. Fakat ilk ay faturam 38 lira geldi ilk aydır bazı ek ücretler olabilir diye aldırmadım. İkinci ay 40 tl geldi müşteri hizmetlerini aradım ben böyle istedim böyle oluyor şuan diye fakat bana yok siz bu tarifeyi istemişsiniz böyle başvurmuşsunuz diyorlar.

Hattımı Rize Vodafone torlak bayisinden taşıttım. Oraya gittim sizi müşteri temsilcisi yanlış açmış diyorlar sonra defalarca müşteri temsilcilerini aradım fakat hepsi başka başka konuşuyor yok isteğiniz kabul edildi diyor. Biri başka az öncede arayarak operatörden çıkmışsınız diyorlar halbuki ben aramadım.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  12:31

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  04.09.2014 12.30 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Eylül
  10:34

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."