28 Ağustos 2013

Vodafone Yanlış Bilgi Vererek Taahhütlü Hat Sattı!

Vodafone yetkili bayisi olan Kıbrıslıoğlu adı altında faaliyet gösteren bayiden 24 ay taahhütlü hat ve telefon aldım. Satış yapan personel bana faturama telefon bedeli sadece 16. 50 TL yansıyacağını belirtti ve kredi kartımdan 300 TL çekim yapılarak kesilen faturada bu rakamın indirim olarak yansıyacağını bildirdi.

Şuan faturada 48 TL ücret yansıtıldığını gördüm 16. 50 TL sadece internet paket ücreti olduğunu öğrendim. Telefon ücretini bana söylemediler. Görüştüğümde bana taahhüdümün içinde var dediler satış personelime güvenmemin bedelini ödüyorum. Hiçbir şekilde Vodafone ile çalışmayacağım belki benden aldıkları 500 TL ile daha büyük bir firma olurlar.

Tarkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. İmzalamış olduğunuz taahhütnamede tüm detayların yer aldığını belirtmek ister,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön