05 Kasım 2014

Vodafone Yanlış Bilgi Ve Maddi Manevi Zarar!

Daha önce de çeşitli problemler yaşamıştım ama bu kadar da sorumsuz olacağını tahmin etmedim Vodafone! Çağrı merkeziniz yanlış bilgi verip maddi manevi zarara uğrattıktan sonra zararı tazmin etmek yerine personele gerekli uyarı verilmiştir deyip hiçbir işlem yapmadan dalga geçer gibi yapacak bir şey yok demeniz insanları mağdur etmekten başka bir şey değil.

BTK'nın internet sitesi yaptığım 204909 nol'u şikayete verdiğiniz cevap resmen trajikomik ve buna istinaden 206195 no'lu şikayetle tekrar yazdım bu işin peşini hiçbir şekilde bırakmayacağım Tüketici Hakem Heyeti dahil gerekli tüm yerlere başvuru yapacağım!

Hakan 60 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 05 Kasım 2014

    sizinle mahkemede görüşeceğiz.

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca Şirketimize iletilmiş olan 204909 nolu dilekçenize cevaben detaylı açıklamaların yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön