09 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Bilgi Aktarımı Yaptı!

Ağustos 1 itibariyle Vodafone genç avantaj tarifesinden, genç avantaj extra tarifesine geçiş yaptım. Tarifemin fiyatı 35 TL. Ağustos ayı içinde müşteri temsilcisi beni arayıp görüşmelerin müşteri
memnuniyeti adına sesler kayıt altına alındığını bildirerek, bulunmuş olduğum tarifeye 12 ay indirim sözleşmesi yaptığım taktirde 12 ay boyunca faturamdan 5 TL indirim alacağımı ve 12 ay boyunca 30 TL ödeyeceğimi belirtti.

Eğer ki sözleşme iptali istersem aldığım indirim kadar geri ödeyip, herhangi bir ayrı ek ceza bedeli ödemeden sözleşme feshi gerçekleştirebileceğimi söyledi. Faturamda 35+5 TL cayma bedeli hesaplandı.

Anıl 64 Okunma

Cevaplar

  • Anıl04 Ekim 2013

    Nasıl sorun yok ? Kampanya yaparken müşteri temsilcisinin söylediklerine inanmayacağım artık ses kayıtları sizde mevcut açın dinleyin.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmış ve onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön