22 Mart 2013

Vodafone Yanlış Bilgi Aktarımı!

Hat geçiş işlemi yaptım. Vodafone dan başka bi operatöre 50 tL ceza ödeyeceksiniz dendi 237 TL fatura çıkardılar. hat geçişlerinde operatörler altın vuruş yapıyorlar. Madem ceza bedeli 200 TL bunu çağrı merkezini aradığımda bilgisinin verilmesi gerekiyordu 50 TL demeyeceklerdi. Call center mağdur etti gereğinin yapılmasını istiyorum ses kayıtlarında zaten çıkacaktır.

Sabri 27 Okunma

Cevaplar

 • Sabri05 Nisan 2013

  süreç de bi değişiklik yok her türlü bu paranın geri alınması için ne gerekiyorsa yapıcam tüketici hakem heyetine bildirdim.

 • Sabri28 Mart 2013

  Ne demek benim imzalamış olduğum evrak okumadan imzalattılar geçmeden bilgi almak için çağrı merkezini arıyorum yalnış bilgi aktarımı yapıyorsunuz bana deseydi bayan 200 TL ödeyeceğimi kabul etmezdim 50 TL nere 200 TL nere iş benden çıktı artık mahkemede hesaplaşırız. çağrı merkezi personeliniz hakkında da işlem başlatılmazsını isticem savcılıkda.

 • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiştir.Yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz Kampanya taahhütnamesinde gerekli bilgilendirmeler mevcut olup,faturaya müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Sabri25 Mart 2013

  ÇAĞRI merkezinde çalışan bayan beni yalnış yönlendirdi 20 TL olan caylık ceza bedelini 5 TL dedi ne kadar ödüyeceğimi sorduğum da 5*10=50 TL yapar dedi hattımı taşıdım 237 TL fatura çıkardılar.2 kez şikayet kaydı yazıyorum dönüş yapan olmadı. bu nasıl bi rahatlıktır yarın adliyeye gidip ses kayıtlarının dinlenmesini isticem.

 • Sabri25 Mart 2013

  konuyla ilgili kaç gün oldu hala geri dönüş sağlanmadı.kaldı ki yarın ilk işim adliyeye gitmek olucak ses kayıtları var vodafone da call center yalnış yönlendirme yaptı 237,70 tL fatura çıkardılar bu paralar sokaktan toplanılmıyor.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön