22 Mayıs 2014

Vodafone Yanılttı.

Vodafone'dan Toyaş bayisinden bize hatlarımızı Vodafone geçirip hem daha ucuza konuşup hem de cihaz verebileceklerini söylediler.Bu süreç 1 aydır sürüyor ve bize gelen sonuç sizin bankadan dönmüş 25 adet çekiniz var denildi biz hiç çek kullanmadık dediğimizde yanlışlığı düzeltelim diyip sonrasında sizin haciziniz gözüküyor denildi onu da araştırdık bir sıkıntımızın olmadığını gördük. Sonrasında hatları iptal edelim o zaman cihaz vermeyeceksiniz dediğimizde de bize cezai vergi bedeli olarak 700- 800 tl civarında fatura çıkar deniliyor.

Aytuğrul 144 Okunma

Cevaplar

  • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi02 Haziran 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi22 Mayıs 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön