20 Ocak 2014

Vodafone Yanılttı!

3 ay önce Esnek paket adlı hizmetten yaralanmak için Vodafone vodem internet hattına numaramı taşımak üzere bayiye başvurdum. Kampanyalar ve hat geçişlerinden yeteri kadar bilgisi olmayan personel nedeniyle geçmiş olduğum paket yerine önce günlük 5 TL'den 5 günlük internet kullanımı fatura edildi.

Konuyu müşteri hizmetlerine aktarmam ve bayi hakkında şikayette bulunmama ve bilgi verileceği söylenmesine rağmen bilgi veren olmadı. Aradan geçen 3 aylık sürede ne mail yoluyla ne de basılı olarak fatura gönderilmeden otomatik ödeme talimatından para çekildiğini gördüm.

Üstelik 1 Gb 10 TL+1,30 telsiz ücreti olması gerekirken 16,30 tl'den 2 aylık fatura kesilmiş.İtiraz ettim ilgilenen olmadı.Resmen yanıltıldım.

Uluc 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 23.01.2014 tarihin de saat 14:27 de ve 24.01.2014 tarihin de saat 10:46 da ve 27.01.2014 tarihinde saat 12:24 te irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön