Vodafone Yanıltıcı Mesaj Gönderdi Ve Müşteri Hizmetleri Şikayet Bildiriminde Bulunmamı Reddetti!

Sercan E. |

20.08.2015 günü saat 12:39 itibariyle internet kullanım haklarımın %100'ünü kullandığım hakkında bilgilendirildim. Paket aşımı olmaması için hemen 500mb ek paket satın aldım. Ancak önceki aydan biriken 400 mb hakkımın hala bulunduğunu fark ettim ve Vodafone'un yanıltıcı mesaj yüzünden ihtiyacım olmayan gereksiz bir pakete 7 TL vermiş oldum. Bunun üzerine Müşteri Hizmetleri'ni aradım. Telefondaki temsilciye şikayet bildiriminde bulunmak istedim ancak şikayet girişi yapmak istemedi ve engel oldu. Benim şikayette bulunmamı engellemek hakkı ve haddi değildir. Yanıltıcı mesaj yüzünden verdiğim 7 TL'nin iptalini ve 54948 numaralı kaba müşteri temsilcisinin derhal cezalandırılmasını talep ediyorum!

Etiketler :

Bilgilendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan E.
  07 Şubat
  11:50

  Şikayetimi gireli neredeyse 2 yıl olacak hala cevap yok. İnsan bir cevap verir bari yalandan da olsa. Vodafone'un müşteri hizmetleri ve bilgi sistemleri içler acısı durumda. Yazık.

 • Sercan E.
  10 Şubat
  13:56

  21 Ağustos'tan beri 6 ay (Yarım Yıl) geçti hala geri dönüş yok. Varın siz düşünün Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin olmayan hizmetini!

 • Sercan E.
  30 Eylül
  16:48

  Eylül bitti Ekim ayına girdik aylar mevsimler geçiyor ancak Vodafone denen sözde "kurumsal" ve sözde "global" firma hala bir cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı. Bu durumun böyle sürmesi durumunda tüm yasal haklarımı kullanacağımı kamuoyuna sunarım!

 • Sercan E.
  25 Eylül
  12:28

  25 Eylül oldu hala hiçbir geri dönüş yok. Bir şikayetin maksimum sonuçlanma süresi 20 gündür ve 35 gündür şikayetimle alakalı bir geri dönüş bile olmadı. Vodafone'un sözde globalliğini görün!

 • Sercan E.
  24 Ağustos
  16:08

  24 Ağustos oldu hala aranmadım kamera şakası gibi bir Müşteri Hizmetleri Departmanı!

 • Sercan E.
  22 Ağustos
  15:01

  Bu şikayeti yazalı kaç gün oldu hala aramadılar. Vodafone global bir GSM operatörü diye aldanmayın bunlar lokal bile olamaz bu antikurumsallıkla!