15 Mayıs 2013

Vodafone Yanıltıcı Kampanya!

Ey Vodafone! Kamu personeline yapılan kampanya dahilinde 250 dk her yöne bedava'ya dahil olduğumuzda "Kampanyaya dahil olanlarla sınırsız görüşme" deyipte, sonra bu kapsamdaki görüşmeleri 250 dk'ya dahil ediyorsun. Danışma hattını arayıp bilgi verdiğim için, sonrasında, kısa bir mesajla "bir yanlışlık yoktur" diyorsun. Nerde senin sınırsızın? Kelime oyunu mu yapmak istedin? Hiç yakıştıramadım doğrusu...

Turgay 21 Okunma

Cevaplar

  • Turgay28 Haziran 2013

    Ne yazık ki daha halen sorunun ne olduğunu bile anlayabilmiş değiller. Bir önceki fatura dökümümde bahse konu husus belli olmasına rağmen, bir sonraki fatura dönemini beklemem gerektiği yönünde anlamsız bir yorumla karşılaştım.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız incelendiğinde diğer operatör ve sabit hatlarda bulunan abonelerimizi aradıgınızda 250 Dakika Opsiyonundan kullanım sağladığınızı iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön