25 Ocak 2014

Vodafone Yanıltıcı Bilgilendirme Yaptı.

13 aydır aynı numarayı kullanıyorum. Numarayı geçen ay sözleşmem bittiği için tarifemi değiştirmek istedim. Vodafone'un duran tarife denilen tarifesine geçtim. Söylenen 500 dk + 12 ay taahhüt sözü verirsem 250 dk daha hattıma yükleneceğini bildirdiler. Bu konuşma 7 ocak günü müşteri temsilcisi ile oldu.

24 ocak günü müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ise böyle bir kampanyanın olmadığı şeklindeydi ve şikayet kaydı bıraktım, konuşma kayıtlarının tarafıma iletilmesini istedim. Vodafone şikayeti inceleyip tarafıma sadece ücretlendirmede bir hata olmadığı şeklinde bilgi mesajı bırakmıştır. Bu konuda mağdur olduğumu düşünüyorum.

Yiğit 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    eğerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 tarihin de 15:30 da ve 30.01.2014 tarihin de 10:23 de ve 30.01.2014 tarihin de 10:24 te irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yiğit28 Ocak 2014

    henüz daha bana ulaşan bir bilgilendirme yapılmadı şikayetimin karşılığını alamadım .

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön