25 Ocak 2014

Vodafone Yanıltarak Satış Yaptı!

Vodafone merkezden geldiler. Esnaf mini kampanyasını anlattılar. Her yöne 1500 dakika hediye ve 15 gb internet denildi kabul ettim. Özellikle sordum 15 gb internet her ay mı dedim evet her ay dediler. Kabul ettim sözleşme yaptım. Daha sonra hattım açıldı. Bana açılır açılmaz kullanabilirsiniz denildi. O sırada internet kullanımdan dolayı 5 tl aldı. Vodafone'u aradığımda taahhüt yapmam gerektiği söylendi. Oysa gelen arkadaşlar hiçbir şey yapmaya gerek yok, hat açıldıktan sonra kullanım başlar dediler ve sonrada acı gerçeği taahhüdünden sonraki mesajda anladım. Verilen internet sadece 3 ay için 15 gb'mış devamı yok. Hat almam için yanıltarak satış yaptılar.

Özer 168 Okunma

Cevaplar

 • Özer 06 Şubat 2014

  kesinlikle en ufak çözüm ve dönüşüm sağlamadılar.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Özer 01 Şubat 2014

  gercekten yazık aldıgınız parayı hak etmıyorsunuz.bana hıc bır cozum uretmedınız.hıc donus saglamadınız.

 • Özer 31 Ocak 2014

  Aradan kac gun gecmesine ragmen donus yapilmadi.tv reklamlariyla show yapiyorlarcozum yok kesinlikle

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön