11 Nisan 2014

Vodafone Yanıltarak Paket Değişimi Yaptı!

Vodafone müşteri hizmetleri aralık ayında kullanmış olduğum paket için beni arayarak farklı bir paket önerisinde bulundular. İnternet paketimin değişmemesi halinde önerilerini kabul ettim. Ama benim 3 yıldır kullanmış olduğum ve sürekli iptal etmem konusunda mesaj atan Vodafone cep net paketimi iptal etmiş.

Olayı fark ettiğimde müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi kayıt altına aldıklarını söylediler. Şikayetimin üzerinde 3,5 ay geçmesine rağmen hala Vodafone'dan bir dönüş olmamıştır. Çok uzun süredir kullanmış olduğum hattımı beni yanıltarak yapmış oldukları paket değişikliği yüzünden taşımak zorunda kaldım.

Kürşad 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15/04/2014 15:05:25 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kürşad 14 Nisan 2014

    Hala bi dönüş olmadi

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön