04 Eylül 2013

Vodafone Yanıltarak Operatör Değiştirmeme Engel Oldu!

Faturalı olan hattımı faturasız hatta çevirip daha sonrasından operatörümü değiştirmek maksatlı çağrı merkezini aradım. İşlemlerimi yaparken oradaki çalışan tarafından özgür genç tarifesine geçiş yapabileceğimi söyleyerek yani beni yanıltarak operatör değiştirmeme engel oldu. Fakat sonrasında başka bir tarifeye geçişim yapılmış arayıp sorduğumda 25 yaş sınırı olduğunu söylediler. Kısacası Vodafone tarafından yanıltıldım.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Tarifeye katılım şartlarına istinaden 25 yaş veya altında bulunmanız gerekmekte olup ilgili esasdan büyük olmanız sebebi ile işlem saglanamamıştır. Müşteri hizmetleriniz ile ilgili yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden müşteri temsilcimize gerekli uyarıların yapılacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa 16 Eylül 2013

  halen daha geri donus yapılmadı. Vodafone tercih ettiğim için cok pişmanım.

 • Mustafa 08 Eylül 2013

  Tavsiyem kesinliklee vodofone kullanmayin pisman olursunuzz

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön