08 Mayıs 2013

Vodafone Yaklaşık 3 Aydır İmei Kaydı Yapmadı!

Yurtdışından alınan telefonumun IMEI kaydının yapılabilmesi amacıyla Vodafone şubesine giderek yasal süresinde tüm evrakları teslim ettim. Aradan 2,5 ay geçtikten sonra telefonum kapandı. Konuyu araştırdığımda Vodafone tarafından ilgili evrakların BTK ya gönderilmediğini öğrendim.

İlgili şubeye gittim ve bana yine BTK ya hitaben imzalanması gereken dilekçeyi 3. kez imzalattılar ve hatanın VODAFONE kaynaklı olduğunu da belirttiler. Defalarca VODAFONE u aramama rağmen evraklarımın akıbeti hakkında da net bir bilgi alamadım. Evraklarımın gönderilip gönderilmediği, gönderilmedi ise ne zaman gönderileceği, ya da evraklarımın şuan nerede bulunduğuna dair hiçbir bilgi alamamaktayım.

Ozlem 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde evrağınız ile ilgili sorun bulunmadığı ve BTK ya gönderilecek evraklar arasında yer aldığı bilgisini aktarmak ister,konunun takibinin tarafımızca sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ozlem20 Mayıs 2013

    1 hafta öncesinde evraklarınızda bir problem yok 15 gun içerisinde gönderilecek ve telefonunuz açılacak demişti VODAFONE. 1 hafta sonra aradılar ve harç dekontunun orjinlaini istediklerini söylediler. Zaten tüm orjinal evraklarımı en başında teslim etmiştim. Her seferinde yeni bir evrak istiyorlar. VODAFONE muhtemelen tüm evraklarımı kaybetti !!! 3 aydır telefonun kaydını yapamadılar, şimdi de evrakları tekrar tek tek istiyorlar. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. Telefonum daha ne kadar kapalı kalacak. VODAFONE bu işi acil olarak çözmeli, evraklarım her nerdeyse bulmalı. Artık en acil şekilde evraklarım BTK ya iletilmeli.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön