21 Ocak 2015

Vodafone Yabancı Telefon Satmış!

Vodafone'dAn 24.102013 tarihinde iPhone 5 16 GB siyah telefon aldım. Telefonumun Apple kimliğini unuttum. Apple kimliğini almak için Apple müşteri hizmetlerini aradığımda bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bunun sebebi Vodafone'dan aldığım telefonun yurtdışı meşeli olduğu bu yüzden Vodafone'un bana verdiği faturanın kabul edilmediği olduğunu söylediler.

Yani Vodafone telefonları yurt dışından İngiltere'den almış bu yüzden Apple'dan teknik destek almam için İngiltere'den almış oldukları faturaya ihtiyacım olduğu Apple tarafından bana söylendi. Vodafone ithalatçı firmasıyla görüştüğümde kendilerinin yapacak bir şeyleri olmadıklarını dile getirdiler. Telefonumu kullanamıyorum.

Uğur 1.136 Okunma

Cevaplar

  • Uğur25 Ocak 2015

    Halen mi sonuç yok telefonsuz kaldık büyük sorun yaşatıyorsunuz bize. Türkiye için üretilmemiş telefonu neden satıyorsunuz anlamıyorum ki.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön