21 Ocak 2014

Vodafone Wifi Modemle Bağlantı Kuramadım.

Vodafone'dan dün bir wifi modem aldım, on kişinin anı anda bağlanabildiği. Bilgisayarımdan internete bağlanmak istediğimde hiçbir siteye erişemedim.

Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda başlarından savmak için tarayıcınız ile alakalı sorun denildi, fakat ben farklı bir operatör ile bağlandığımı söylemem ve ısrar ettiğimde yine yuvarlak cevaplar verildi, bilgisayarınız arızalı olabilir gibi çok enteresan cevaplar. Uzun bir mücadelenin sonunda bir de bölgenize bakalım denildi.

Bu seferde bölgenizin bazı yerlerinde 3G var bazı yerlerinde yok denildi, bazen bağlanır bazen bağlanamazsınız gibi bir cevap aldım.

Ulaş 97 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş'ın Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

    şikayatimin akabinde firmma tarafımı araryarak gerekli düzeltmelerde bulundu,illerinden dolayı teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön