Vodafone Wi Fi Üzerinden İnternete Bağlanmama Rağmen Ücret Kesilmesi!

Mehmet Şerif G. |

Telefonumdan Wi Fi ile internete bağlanmaktayım. Ancak söz konusu telefonumun Mobil Ağlar Bölümünde "Paket Veri Kullan" ve "Veri Dolaşımı" seçenekleri pasif olmasına rağmen, Wi Fi ile gerçekleştirdiğim bağlantılarım Vodafone tarafından ücretlendirilmiştir. Hiç internete girmediğim zamanlarda bile -cihazın da kendini güncellemiş ihtimali olsa dahi bunu Wi Fi ağı üzerinden güncellediği için- Vodafone tarafından bunun ücretlendirilmiş olması haksız kazanç olmuştur.

Ben Vodafone tarafından ücretlendirilmesi gereken internet tarifesini kullanmadım, kullandığım
tüm internetleri Wi Fi üzerinden bağlanarak kullandım.Söz konusu mağduriyetimin giderilip, görüşme detayına yansıtılan haksız ücretlerin iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  15:33

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  26.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mart
  12:09

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri