10 Temmuz 2013

Vodafone Wi-fi Bağlantısında Bile Lire Kesiyor!

Durduk yere -6 TL'ye indim. Kontör yükledim, ertesi gün -6 TL'ye indim. Bir tek mesaj hakkım var, başka bir şeye üye değilim ama bu konu hakkında gereken her şeyi yapılmasını istiyorum. Yoksa Vodafone' den çıkıp başka hatta gececeğim. Nedir bu? Wi-fi'den internete bağlanıyorum, ona bile kontür gidiyor. Nedir yani? Hiç kontür yüklemeyim o olsun. İkide bir 7048' den bana mesaj gönderiyorsunuz, 200'e yakın oldu.

Şanlıurfa'da ki şirketten bir taneye sordum." Bilmiyorum, evet yazın" dedin. O yüzden olabilir. Bilmeyenleri ne diye o bilgisayarın başında oturtuyorsunuz?

Serdar 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 08.07.2013 tarihinde hattınıza Lira yüklemesi yaptığınız tespit edilmiş olup, 1,31 TL kullanım vergisi tahsilatı ,11 TL heryöne maksi sms paketinizin ücreti ve data (internet)kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön