30 Temmuz 2013

Vodafone Web Sitesi Yardım Merkezi Çalışmıyor!

İnternet sitenizden sorun bildirimi yapmaya çalışıyorum. 10 dakikadır formunuz iletiliyor, lütfen bekleyiniz yazısı ekranda bekliyoruz öyle. Bir sorun bildirimi yapacaktım, sanırım bunu da engelliyorsunuz. Destek istiyorum, çağrı merkezinizi arıyorum fırça yiyorum. Sitenizden sesimi duyurmak istiyorum sistem çalışmıyor. Bu nasıl bir site Vodafone?

Hanifi 86 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde, şikayetine konu olan hususun Vodafone Web Sitesi üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşamama ile ilgili olduğu anlaşılmıştır. Yapılan incelemelerde 29.07.2013 tarihinde Web sayfamız üzerinde yapılan güncelleme çalışması nedeni ile gönderim gerçekleştirilemediği görülmüş olup,çalışmamızın sonlandığını ve gönderim yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hanifi30 Temmuz 2013

    Bu standart cevaplarla %100 müşteri memnuniyeti sağlayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aksine daha da fazla memnuniyetsizliğe neden oluyor diyebilirim. İnsan kendini daha da değersiz hissediyor. Yaz bir program otomatik cevap versin. Müşterinin ne dediği kimin umrunda. Yaklaşımınız bu.

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön