07 Mayıs 2013

Vodafone Wap25.com'a Habersiz Üyelik Yapılmış!

545322*** wap25.com tarafından 3520 sms kodu ile tarafıma 3 Mayıs'ta aboneliğiniz yenilenecek diye bir sms geldi. Mesajın sonunda ki telefon numarasından şüphelenip Bakırköy Capacity AVM'de bulunan Vodafone şubesine bildirdim. Kendileri böyle bir servisin Vodafone'da bulunmadığını söyledi.

Müşteri hizmetlerini arayıp sormam gerekli mi diye sorduğum zaman ise. 'Onlarda benim baktığım ekrandan bakacaklar farklı birşey söylemeyeceklerdir' dedi. Ben de bu şubeden hattıma tl yükleyip 6 mayıs'ta yenilenecek süper 500 paketimi bekliyordum. hattıma tl yüklendikten sonra ise gece 1:33'te 12 tl lik servis bedeli kesildi wap25.com yüzünden. Durumun düzeltilmesini istiyorum.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 08 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, 03.04.2013 tarihinde indirilen uygulama ile 06.05.2013 tarihinde kesilen ücretin ne alakası var ? Bahsettiğiniz uygulama indiği sırada onay verilmeden nasıl abonelik olabilir. Gece 1:33 te kesilen 12 tl lik ücreti bu şekilde mi açıklıyorsunuz ? Eğer VIP EGLENCE diye adlandırılan uygulamadan 1 kb bile yararlanmışsam bir hizmet almışsan kesilen tutara itiraz etmiyorum ama aksi takdirde iadesini rica ediyorum.

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 08.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 08 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Firma ile kendim de görüştüm. Nisan ayı başındaki internet kullanım dökümlerimi çıkarıp kendilerine ulaştırmam halinde tarafımdan kesilen ücretin geri ödeneceği söylendi Bilgilerinize

 • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön