08 Şubat 2014

Vodafone Vodemnet Yıllık Kullanım Ücreti Aldı!

2013 yılı kasım ayı vodem net paket faturamda, vodem için faturama yıllık kullanım ücreti eklendi. Taahhüt süresini doldurduğumdan dolayı böyle bir ücretin faturaya kesinlikle yansımaması gerekiyordu. Durumu çağrı merkezine 3 kez iletmeme karşın geçen yaklaşık 3 ay zarfında halen geri iade alabilmiş değilim. Aramalarımda çağrı merkezi, ilgili faturanın üst yönetim tarafından inceleneceğini söyleyerek geçiştiriyor.3 ay faturayı ödemezsem hattım kesilir, borcuma işlem başlatılır fakat kendileri verecekli olduğunda hiç umursamıyor.1997 yılından bu yana Vodafone abonesiyim. Lakin bu vurdumduymazlık sebebiyle hattımı başka operatöre taşıyacağım. Tabiiki ailemdeki 5 hatla beraber.

Taner 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Taner11 Şubat 2014

    ilgili kurum tarafından verilen cevaptan anladığım üzere süreç adına geçen 3 aylık süre zarfında hiçbirşey yapılmadığı çok ayandır.ileriye dönük ise çözüm yönünde hiç am hiç bir beklentim yoktur.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön