06 Mayıs 2014

Vodafone Vodemnet Paketini Otomatik Yeniliyor.

Hattıma nisan ayının son 2 haftası Haftalık Vodemnet paketi almıştım. Yenilenmesi için özellikle otomatik yenilenip yenilenmeyeceğini sorduğumda bana sms göndermediğim sürece paketin yenilenmeyeceği söylenmişti.

İkinci alışımı da sms atarak gerçekleştirmiştim. Kendi hattımın tarifesi 1 Mayıs itibariyle yenilendiği için Vodemnet Paketi satın almadım fakat bugün bir sms geldi ve Vodemnet Paketi'nin 1-7 Mayıs arasında kullandığım ve yarın sona ereceği belirtildi.

Şimdi, ben de bu sektörün içerisindeyim. Bana böyle bir bilgi verildi mi verilmedi lütfen çağrı kayıtlarını dinleyin. Hatta en son yapmış olduğum görüşmeyi de dinleyin ve Vodafone müşteri temsilcinizle yaşadığım kaosun farkına varın!

Gülşah 260 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön