26 Temmuz 2013

Vodafone Vodemlerin Win 8 Desteği Yok!

4 ay önce Vodafone'den Huawei K3773 marka/model 3G modem aldım. Aldığımdan beri bilgisayarıma taktığımda aşırı kasma, donma ve yavaşlama oluyor. Sorun kendi pc'mde mi diye arkadaşın bilgisayarında da kontrol ettim orada da aynısı oldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunun bilgisayarda oluğunu söylediler.

Arkadaşımın bilgisayarında da denediğimi söyleyince işletim sistemim soruldu. (işletim sistemim Windows 8 Enterprise x64) Bunun üzerine vodafone. com dan modemin win 8 yazılımının indirince çözüleceği söylendi. Web sitesinde ilgili modemin yazılımını indirdim. (Yazılım özelliklerinde hala win 8 desteği yok) Kurdum fakat sorunum çözülmedi. Modemlerin hala niye win 8 desteği yok anlamış değilim.

Burak 495 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Windows 8 İşletim Sisteminde tüm vodemlerimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.K3773 vodem cihazınının Windows 8 işletim sisteminde testleri yapılmış olup, bir problem ile karşılaşılmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Yaşamış olduğunuz sorun bilgisayarınız kaynaklı bir sorun olabilir, teknik servise kontrol ettirmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak 30 Temmuz 2013

    Her şikayete yazılan klasik cevap ve hala herhangi bir geri dönüş yok

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön