26 Temmuz 2013

Vodafone Vodem Net Paketi Yenileme Sorunu!

Haftalık sınırsız Vodafone Vodem Net paketim var. Paket bittiğinde gidip tekrar TL yükletip paketi yeniliyoruz fakat her hafta TL yükletip vodemleri bilgisayara taktığımızda otomatik olarak internete bağlandığı için hesabımızdan 10 TL alınarak günlük 10 TL kullanım limitine ulaştığımız ve 23. 59'da internet bağlantımızın kesileceği söylenen mesaj alıyoruz.

Sadece vodemi bilgisayara takarak 10 TL kullanım tutarını nasıl aşabilirim? Vodemi bilgisayara takmadan nasıl mesaj gönderip paketi yenileyebilirim? Her seferinde müşteri hizmetlerini arayıp 40 kuruş ödemek zorunda mıyım paketimi aktifleştirmek için? 10 TL alınmadan önce neden bana onay mesajı gönderilmiyor ? Bugün benden alınan 10 TL'nin iadesini istiyorum.

Özge 524 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 0 541899**** numaralı hattınız ile ilgili sağlamış olduğumuz incelemede 11/07/2013 tarihinde Haftalık Vodemnet paketini satın aldığınız görüntülenmektedir. Yapılan kontrollerde,bakiyenizde yeterli lira olmamasından dolayı paketinizin yenilenmediği görüntülenmektedir. 11/07/2013 saat:11:56'da hattınıza gelen mesaj metni ektedir. "YETERLI BAKIYENIZ OLMADIGI ICIN HAFTALIK VODEMNET PAKETINIZ BASLATILAMAMAKTADIR. 1 HAFTA ICINDE YUKLEME YAPMADIGINIZ TAKDIRDE TALEBINIZ IPTAL EDILECEKTIR" Hattınıza 11/07/2013 tarihi 10 TL yükeleme sağladığınız ancak paket devreye geçmeden internet kullanımı yaptığınız için Standart data ücreti üzerinden ücretlendirmeniz yapılmaktadır. Faturasız hatlarımız içi standart data ücreti; 10KB/ 8 Kuruş olup, günlük 10 TL' lik internet kullanımında gün sonuna kadar internet erişimleri Vodafone tarafından hediye edilmektedir. Bu bağlamda, paket devreye alınmadan hattınızdan bağlantı kurulmasından dolayı hattınıza 11/07/2013 saat:12:18'de günlük 10 TL data kullanımı sağladığınız için mesaj gelmiştir. Gelen mesaj ektedir. "GUNLUK 10 TL KULLANIM LIMITINE ULASTIGINIZ ICIN BUGUN 23:59:59 A KADAR YAPACAGINIZ STANDART INTERNET TARIFESI KULLANIMLARI ICIN UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ" . "HAFTALIK VODEMNET " paketiniz devreye alınmadan yapılan internet kulalnımlarınız kaynaklı lira düşümüne müdahale edilemediğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön