12 Temmuz 2013

Vodafone Vodem Net İptali!

Dün abone olduğum ve 1 GB'lık adil kullanım noktasını doldurduğum paketimi iptal etmek istiyorum. Fakat Vodafone müşteri hizmetlerine bağlandığımda paketin 1 hafta sonra kendi iptal olacağını söylediler. Ben paketimin direk iptalini istiyorum çünkü bu internet hızıyla ayın 17'sine kadar bekleyemeyeceğim ve paket iptalinden sonra mobil paket alacağım. Paketim için günlük veya saatlik paket almak istemiyorum. Lütfen hattımdaki haftalık Vodem Net paketini iptal edermisiniz.

Caner 2.520 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543569xxxx data paketinizin iptal tarihi 2013-07-17 12:35 olup, faturasız hatlarda ilgili müdahale işleminin yapılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Caner 12 Temmuz 2013

    Hattım şuanda 3g Vodem'ime takılı. Ev telefonumdan 444 0 542 numaranızı aradım ve S.... isimli bir arkadaş çıktı. Şikayetimi dile getirdim. Arkadaş bana Paketi kullanmayacaksanız kullanmayın diye ters bir yanıt verdi. Paketin yine 17 Temmuzda iptal edileceğini kendilerinin işlem yapamayacağını söyledi. Ayrıca hattıma gelen mesaj üzerine aradım , attığınız mesajda talebiniz üzerine detaylı bilgi için 542 yi arayabilirsiniz diyordu. Sizin verdiğiniz hizmet bu kadar olsa gerek. Ben bu paketin iptalini istiyorum arkadaş öyle şey olmaz zorla kullandırtamazsınız ben parasını vermişim 12 lira 1gb interneti kullanmışım şimdi hızı düşmüş üstünede vodem paketi almak istemiyorum. Tekrarlıyorum Bu Paketin İptalini istiyorum!

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön