08 Nisan 2013

Vodafone Vodem Mağduriyeti!

Yaklaşık 1 yıl önce üç aylık paketi olan vodem aldım.Paket bittikten sonra kapatmak gerektiğini bilmediğim için 2 aylık 92 tl ödemek zorunda bıraktılar. Vodafone cep merkezinde faturayı ödeyip hattı kapatmak istediğimi söyledim. Yetkili kişi tamam efendim hattınızı kapattık dedi. Yaklaşık 2 ay sonra çağrı merkezinden arayıp bu 52 TL borcunuz var dediler.

Ben hattı kapatma talebini verdim dememe rağmen hattı kapatmamışlar. Bu 52 tl ye ek olarak vodem vergisi hat kapatma ücretleri gibi ücretler koyarak 90 tl ulaştırdılar onu da ödedim. Çağrı merkezine hattı kesinlikle kapatmak istiyorum onlar da kabul etmesine rağmen bugün yine arayıp 22 tl lik bir faturanız var dediler.

İdris 262 Okunma

Cevaplar

  • İdris 18 Nisan 2013

    şikayetim için beni aradılar iletişim merkezinin hattı kapatma isteğimi geri çevirdiğini söylediler. iletişim merkezi bana hat kapatmanın burada yapılamayacağını söylemişti. ancak internet paketini kapatabileceklerini söylemişlerdi. internet paketini kapatmalarına rağmen 93+22 tl fatura ödettiler. daha değerlendireceklermiş ne arayan var ne soran!!! Daha da arayacaklarını sanmıyorum benim mağduriyetimi de gidereceklerini sanmıyorum. siz siz olun vodafone nin vodem internet paketlerinden uzak durun. hiç kullanmadığınız hattı ve hiç kullanmadığınız internet paketi için hatta internete kapalı olmasına rağmen öyle bir fatura çıkarırlar ki aklınız haliniz durur.

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,545321****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin her ayın 15.günü olduğu 25.11.2012 tarihinde iptal talebinize istinaden,hattınıza kısıtlama verildiği ve 26.11.2012 tarihinde hattınızın iptal işlemlerinin gerçekleştirildiği tespit edilmiştir.15.12.2012 dönemine ait faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön