24 Aralık 2014

Vodafone Vodem Kapatıldı Bilgisi!

Vodem faturalı hattımın 2 aylık faturasını ödemediğim için geçtiğimiz eylül ayında tarafıma 163 lira fatura geldi. Normalde 35-40 lira olan faturamın neden bu kadar çok geldiğini sormak için Ankara - dikimevi metrosu - Cemal Gürsel çıkışındaki bilgilendirmede hattın borcunu ödemediğim için kapatıldığı bilgisi verildi.

Bu bilgiden sonra "hat komple mi kapandı? "sorusunu sorduğumda "evet, bir daha fatura gelmeyecek" bilgisi verildi ve o akşam müşteri hizmetlerinde de benzer konuşmayı yapıp hattımın 163 liralık borcunu kapattım. Ama dün akşamüstü aranıp 86+ocak ayında gelecek borcum olduğu söylendi. Bu borcu ödemek istemediğimi belirtip gerekli yerlere şikayette bulunacağımı bildiririm.

Taha 369 Okunma

Cevaplar

 • Taha 31 Aralık 2014

  Hiç bir şekilde karşılıklı güven ve çözüm odaklı değiller.Kesinlikle o parayı ödeyeceksiniz izlenimi veriyorlar bana.Benim yaptığım konuşmayı bana dinletemiyorlar!

 • Taha 31 Aralık 2014

  Diğer mesajı yanlışlıkla göndermişim kusura bakmayın. Fakat diğer devlet kanalıyla belirttiğim şikayetlerimde hiçbir hata olmadığını söylediniz. Ben hala inatla telefon kayıtlarında da konuu buna benze açtığımı söylüyorum. Ses kayıtlarını bana dinletmenizin imkanı yok mu? Tek imkanı mahkeme yolu mu? Ve inatla benden böyle bir süreç içerisinde iken bir kere bile kullanmadığım, varlığından haberimin olmadığı hattın parasını istemek kocaman firmaya yakışacak bir hareket mi?

 • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 25/12/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 29/12/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön