Vodafone Vodem Hizmeti Alamıyorum!

Deyiş T. |

Vodafone ile 2 yıllık vodem sözleşmesi yaptım.Oturduğum yerdeki baz istasyonu eksikliğinden hiç bir hizmet alamadım.Bunun üzerine anlaşmamın iptalini istedim. Karşılığında bana ceza kesmeye kalkıyorlar.Cayma bedeli v.s. gibi nedenler den dolayı 170 tl ödememi istiyorlar. 10 gün oldu daha bir cevap almadım.

Soruyorum alamadığım hizmetin bedeli bumu yada 100 % müşteri memnuniyeti garantisi veren Vodafone bu mu ? Bu mu Türkiye'nin her yerinde ve her bölgesinde çekim gücü? Ankara'nın merkezinde çekim problemi varsa Allah diğer bölgedeki vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Teşekkürler Vodafone!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.